Recenzie TRIMM FORESTER

• Všetky (1)
Anonym
Anonym

Pridané: 2. septembra 2014

• stan je priestranný a dosť vysoký
  • Zle sa stavia, nakoľko sa tyčky prevliekajú cez tunel a v dvoch miestach sa križujú. Tým pádom sa aj zle rozoberá.
  • Skoro nemožné vypnúť bočné steny, ktoré sa tým pádom dotýkajú vnútornej spálne a pri daždi potom premokajú (mám to vyskúšané)
  • Po daždi stojí na strieške voda, ktorá po otvorení stanu steká rovno do spálne na veci.

Tento produkt som si vybral, pretože mi bola odporučená značka Trimm a to konkrétne kvôli stanom. Konkrétny typ som si ale vybral sám. Do teraz som s takouto konštrukciou nemal skúsenosti tak som ju chcel vyskúšať. Konštrukcia je zrejme vetruodolná a priestor v stane dostatočne vysoký a priestranný, ale tam jej výhoda končí. Zle sa stavia a v daždi sa mi vôbec neosvedčil. Stan by som nikomu neodporúčal. Stan by som si určite nevzal do hôr. Je dosť ťažký a po zbalení aj dosť rozmerný. Môže byť vhodný na víkendové táborenie keď si ho odveziete autom.

Husky Bizon 3 Plus

Husky Bizon 3 Plus