Husky Milet 3

laminát
Počet kríženia tyčí
Typ konštrukcie
kopulové

Husky Milety 3 os. je dvojplášťový stan pre 3 osoby s osvedčenou jednoduchou konštrukciou zaisťujúcou rýchlu stavbu, nízku hmotnosť a malý transportný objem.

Stan vyniká vysokou vodeodolnosťou vďaka ktorej budete v stane Husky Milety 3 os. vždy v suchu a teple.

• dobrá cena

• priestor na obuv a veci pred stanom
    • zatiaľ postavený len v interiéri, uvidíme čo vydrží vonku

• Cena a kvalita.

Super

• Ľahko sa rozkladá, je priestranný.

S týmto stanom som už mala skúsenosti, tak preto som si ho objednala. Som s ním veľmi spokojná.

• dva vchody
    • zelena farba pritahuje hmyz, takze clovek ma do rana inu zbierku na stane

za tu cenu ma vsetko co som ocakaval, okrem teda, nedomyslenia farby ;-)

• Splnil ocakavania,nepremokol na stanovacke na Neziderskom jazere.

Pomer cena a vykon,oplati sa

• na par noci staci
    • chyba predsien a je to tak pre dve osoby, tri su uz vela

kvoli cene a potrebovali sme ho surne
    na par noci staci
    keby sme mali viac casu na kupu, kupili by sme si vacsi a s predsienkou na topanky

za tú cenu veľmi dobrý stan

dobra cena za kvalitny tovar

• pre 2 uplne super, 3ja sa vyspia tiez, tesnejsie ...

kvalitny stan, nestanovat na slnku, radsej v tieni, pri teplote nad 30 stupnov vonku ... sa tam vcelku nakumuluje teplo. inak SUPER pre 2 osoby, vyspia sa aj traja, ak nehraju v noci futbal - Stano vravi, ze ho niekto celu noc kopal :)