Recenzie Husky Flame

Overené recenzie Husky Flame

Matúš

Pridané: 24. júla 2018

Zakúpený v Gsport.sk

• dvojvrstvový stan, je v ňom teplo, zmestia sa don 2 ľudia (max)
  • ukotvenie, v celku rýchle zloženie a rozloženie
  • kvalita materiálu (pevnosť, pružnosť)
  • trošku nízky, je potrebné zvážiť ak ste vysokej postavy

stan som kúpil za akciovú cenu a obchod mi k nemu pribalil aj karimatku a čelovku

Pridané: 3. marca 2018

• jednoduchá stavba
  • ľahký

Renkys

Pridané: 18. apríla 2017

Zakúpený v Gsport.sk

• hmotnost, jednoduchost stavania stanu, vynikajuce odvetranie, snezne bocnice, vysoka stabilita dosiahnuta uz len samotnym postavenim konstrukcie bez akychkolvek kolikov v zemi!! ;)
  • mohol by mat viac vreciek vo vnutri na odkladanie, pripadne na strope

mam stan HUSKY BURTON (3os) uz takmer 10rokov, sluzil vynikajuco a po takej dobe je uz adekvatne obmenit "moj horsky dom" ...

FLAME je skvely maly stan, extra pevny, odolny aj velmi silnemu dazdu, za pomerne rozumnu cenu.

Overený zákazník Královstvo športu

Pridané: 7. augusta 2014

(Upravené 7. augusta 2014)

Zakúpený v Královstvo športu

• Malá váha a rozmery
  • Dá sa postaviť takmer všade

Perfektný dvojmiestny stan , ktorý sa dá veľmi rýchlo postaviť.
Odskúšaný v Nízkych Tatrách , u mňa max spokojnosť.

Overený zákazník HEJ.sk

Pridané: 2. apríla 2014

Zakúpený v HEJ.sk

• Jediny stan svojej cenovej kategorie a parametrov s vonkajsou kostrukciou, co bola hlavna podmienka pri kupe
  • Stan vyzera byt kvalitne a dokladne spracovany
  • Velkym plusom su snehove goliere a duralove koliky
  • Uvital by som aspon aspon nejaku improvizovanu podlazku do predsienky, nech v zime ruksaky nemusia lezat v snehu.

Na skutocne vyskusanie stanu je potrebne dlhodobe pouzivanie. Ja som ho mal moznost naostro vyskusat iba raz, a to pri nedavnej ture do Lucanskej Malej Fatry (prelom zimy a jari). V zasade splna to, co bolo ocakavane - pre dvojicu primerane velky, pomerne lahky, nepremokavy. Co sa vzdusnosti tyka, je potrebne dlhsie testovanie - pri mojej ture stan v noci kompletne namrzol a preto sa celkom spotil, ale verim, ze v lete toto nebude problem. Kazdopadne v sucanosti asi neexistuje konkurencia v pomere ceny/parametrov, navyse uz vobec nie pri stanoch s vonkajsou konstrukciou (pri viacdnovych turach v zlom pocasi je obrovska vyhoda stavat najprv tropiko a nepremocit si hned vnutro stanu)

Overený zákazník HEJ.sk

Pridané: 9. júla 2012

Zakúpený v HEJ.sk

• Špičkové prevedenie, jednoduchá stavba !
  • cena ?!

Vrele odporúčam