Recenzie Husky Bizon 3 classic

Overený zákazník Gsport.sk

Pridané: 30. júna 2017

(Upravené 30. júna 2017)

Zakúpený v Gsport.sk

• Vydržal velmi silný vietor aj búrku
  • Rýchle uschol po búrke
  • Na sieťke na mojom kuse chýbal jeden úchytný roh
  • Komplikovanejšie prvé poskladanie

super stan-odporucam

Roman

Pridané: 11. augusta 2016

• urcite pomer cena/kvalita
  • nepaci sa mi uchytenie dlazky v predsienke (suchy zips) ktory sa moze relativne rychlo zaspinit a potom uz nedrzi tak dobre.

stan sa da pomerne rychlo postavit, je v nom dost miesta, kvalita prevedenia sa zda byt ok, trosku zle uz spominany suchy zips.

Juraj

Pridané: 11. augusta 2016

Zakúpený v www.huskysk.sk

• Velky priestranny stan, kde sa pohodlne vyspia 3 chlapi a ked sa potlacia tak aj 4.
  • Lahko vetratelny, pocas horuceho dna je mozne v nom byt v tieni bez toho aby v nom bolo 50°C.
  • Hned prvykrat ked som ho pouzil tak ma zastihla silna burka, co stanu nerobilo ziadne probleny aj ked vedlajsie stany boli vytopene. Velka vyhoda je ze ma podlahu predsienky spojenu z vnutrom stanu, tak sa na nu nedostane prizemna voda. Takze vsetky veci pocas burky je mozne nechat v chodbicke bez obav ze by namokli.
  • Stan ma vela drobnych vychytavok , ktore ocenite az ked ich pouzijete. Ako viacere vrecka vnutri stanu, policka na ulozenie veci, uchytavacie prvky na vchodove dvere.
  • Trosku dlhsia stavba kedze najprv sa musi postavit vonkajsia cast a az potom sa do nej vklada vnutro.
  • Treba ho poriadne zrolovat pri baleni, lebo inak bude tazke ho dostat do obalu
  • Trosku tazsi ako som si predstavoval, ale kedze ho vozim autom tak mi to neprekaza.

Stan som si kupil s cielom mat pohodlne kempovanie pocas splavov, festivalov a dalsich letnych aktivitach vonku. Husky je kvalitna znacka, ktora splnila moje ocakavania s rozumnym pomerom cena/kvalita.

Overený zákazník sportrysy.sk

Helen1

Pridané: 30. júla 2016

Zakúpený v sportrysy.sk

• pekný, priestranný stan

Zatiaľ som spokojná. Nemám mu zatiaľ čo vytknúť.

Erik

Pridané: 18. júla 2016

• Velky priestranny a kvalitny
  • nemam nic

Najlepsi pomer ceny a kvality na trhu.

SJ

Pridané: 26. júna 2016

• Kvalita husky
  • Nic

Super

Pridané: 16. júna 2016

Zakúpený v www.huskysk.sk

• veľmi dobrý za prijateľnú cenu

Hneď na prvý krát prešiel zaťažkávajúcou skúškou - silná búrka, nepremokol, ľahko zložiteľný

Husky Bonelli 3

Husky Bonelli 3