Recenzie Husky Bird 3 classic

Overený zákazník Gsport.sk

Zdenka

Pridané: 13. februára 2018

Zakúpený v Gsport.sk

• Mala som taký istý pre dvoch, stanovali sme aj v búrke, nepremokol, spratný a ľahko rozložiteľný. Po dobrých skúsenostiach som volila pri kúpe väčšieho rovnakú značku i parametre ....

Overený zákazník www.huskysk.sk

Veronika

Pridané: 25. augusta 2017

Zakúpený v www.huskysk.sk

• Rýchla a jednoduchá stavba stanu
  • Farba ideálna do prirody
  • Dostatok priestoru
  • Hmotnosť
  • Jeden vchod namiesto dvoch
  • Zabalenie do vaku je dosť problém

Stan je výborný do prírody a jednoduchý na zloženie. V daždi sme ho zatiaľ nemali možnosť vyskúšať ale podľa kvality produktu by nemal sklamať. 2 dospeli ľudia + batožina sa zmestia úplne bez problémov a ak by to bolo potrebné, tak sa tam určite vojdú aj traja. Vrchná polička ideálne poslúži na položenie baterky, ktorá tak osvieti rovnomerne cely stan.
Aj keď sú všade informácie o dvoch vchodoch, realita je iná a vchod je len jeden. Nebol kupovaný kvôli tomu že ma dva vchody, no ak je to všade písané, malo by to tak podľa mna aj byť.
Taktiež je problémom vyberanie a následne skladanie stanu do obalu, ktorý keby bol o pár cm dlhší, stan by sa tam skladal bez prílišného tlačenia sprevádzaneho zúfalým "ako to, že sa tam predtým zmestil ?"
Aj napriek vyššie spomenutým nedokonalostiam, sme so stanom nadmieru spokojní.

Husky Bizon 3 Plus

Husky Bizon 3 Plus