High Peak Tessin 5

High Peak Tessin 5 svetlošedá 10228 Rodinný stan s dvoma vchodmi - spredu a zboku. Otvory. Priestranný vestibul je možné využiť ako kuchyňu alebo technickú miestnosť. Vchod...
Garantovaný nákup z MALL.SK

Na sklade • 1 variantZdarma96 % • 21 724 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarčekZdarma95 % • 810 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,49 €90 % • 1 173 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 85 750 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €95 % • 496 recenziíĎalšie informácie

rodinné

• pekný veľký stan
    • renomovaný výrobca
    • ľahká manipulácia

Stan - je nad moje očakavanie :)
    Postavili sme ho do 40 min. Zložili do 40 min.
    Spálňa veľká - 5os - ok. predsieň pre nieľoľko veci. Ako reaguje na dážď neviem. Myslím, že je kvalita ok.

• , zakúpené v www.abcfitnes.sk

• Stan je naozaj veľký.
    • Viackrát pršalo, ale nepremokol.
    • Dobrá cena (145 €).
    • Predsieň.
    • Dva vstupy (do predsiene).
    • Luxusná vnútorná výška.
    • Spálňa má po stranách 6 vreciek na drobnosti.
    • Má 2 prehliadne okná.
    • Málo vetracích otvorov/okien.
    • Z veľkého vstupu sa nedá spraviť napnutím vo výške strieška/tienidlo (chýbajú k tomu 2 extra tyčky), dá sa iba zrolovať.

Oficiálne 5 miestny stan. Tých 5 osôb sa do neho zmestí, ale pravdu povediac, ja to vidím tak, že ak nechcete mať všetky vec v predsieni, tak je tak pre 3-4 osoby. My sme v ňom boli dvaja, a pravdu povediac už nám bol trochu veľký. Aspoň čo sa týka "spálne". Samotnú predsieň ale hodnotím ako malú. Nie že by sa v nej nič nezmestilo, ale mi sme ju dokázali slušne zapratať aj dvaja, neviem si predstaviť, že by tam mali svoje veci piati.
    Ako veľké plus stanu hodnotím jeho výšku (toto bol pre mňa jeden z kľúčových parametrov), v tomto stane naozaj nemusíte liezť po štyroch. Má to ale aj svoju nevýhodu, lebo na také priviazanie spálne ku konštrukcií v strede, je potrebné byť vysoký a mať dlhé ruky. Na postavenie stanu sú tak isto potrebné dve osoby. Asi by sa dal postaviť aj jednou osobou, ale to by trvalo asi 3x tak dlho.
    Čo sa týka funkcionality, treba si dávať pozor na to, že pri stavaní (ale aj skladaní) musia byť všetky zipy zatiahnuté. Následne doporučujem pri napínaní lán to nepreháňať, lebo večer keď sa ochladí, zipy spálne sa ťažšie zaťahujú. Nie je to prvý stan ktorý som staval, ale pri tomto som mal problém všetko nastaviť tak, aby zipy spálne fungoval správne. Ale pre úplnosť musím dodať, že sme museli stan postaviť v miernom svahu, takže dôvodom problémov bolo najskôr toto. Keď sme ho v záhrade skúšobne postavili nebol takýto problém. Čo sa týka nepremokavosti, nemali sme problém. Viackrát pršalo, dokonca bol aj jeden poriadny lejak a bez problémov.
    Čo mne osobne ešte vadilo, boli dve okná stanu v predsieni. Sú skôr zbytočné ako praktické. Ja radšej uprednostňujem, ak do stanu nevidieť a slnko do neho nesvieti priamo. Naopak by som uvítal viac vetračiek. Spálňa mala iba jedno okno dozadu + sieťku na vstupnom otvore. Tým pádom sa nedal spraviť žiaden prievan. Ideálna by bola nejaká vetračka na streche ktorá by sa dala úplne odklopiť, aby teplý vzduch zo stanu ľahšie unikal. Na druhej strane, za 145 € by som toho už chcel asi moc. :-)
    Ja osobne som s kúpou spokojný. Po týždňovej skúsenosti by som ale pre 2 osoby zvolil 4-miestnu verziu, lebo s 5-miestnou som to trochu prestrelil. :)

Počet osôb
Cyklistické
Určenie
rodinné

High Peak Tessin 5 svetlošedá 10228

Rodinný stan s dvoma vchodmi - spredu a zboku. Otvory. Priestranný vestibul je možné využiť ako kuchyňu alebo technickú miestnosť. Vchod je vybavený sieťou proti komárom. Laminované švy a vodotesnosť 3 000 mm. Dvojitá pokožka v oblasti na spanie. Balené v obale. Držiak na lampu. Technológia Vario Vent Control umožňuje vetranie interiéru.

Technické dáta:

• Počet osôb: 5
  • Vodeodolnosť: vodný stĺpec 3 000 mm
  • UV ochrana: UPF 80+
  • Flysheet: 100% polyester, PU, podlepené švy
  • Spálňa: 100% priedušný polyester, vchod - sieťovina
  • Podlaha: 100% polyetylén (PE)
  • Rám: sklenené vlákno 9,5 mm
  • Rozmery: 220x300 (predsieň +160 cm)
  • Výška: spálňa - 190 cm, predsieň 170 cm
  • Rozmery po zložení: 58x20x20 cm
  • Hmotnosť: 7,5 kg

Na sklade • 1 variant2,2 €92 % • 187 101 recenziíĎalšie informácie

• pekný veľký stan
    • renomovaný výrobca
    • ľahká manipulácia

Stan - je nad moje očakavanie :)
    Postavili sme ho do 40 min. Zložili do 40 min.

• , zakúpené v www.abcfitnes.sk

• Stan je naozaj veľký.
    • Viackrát pršalo, ale nepremokol.
    • Dobrá cena (145 €).
    • Predsieň.
    • Dva vstupy (do predsiene).
    • Luxusná vnútorná výška.
    • Spálňa má po stranách 6 vreciek na drobnosti.
    • Má 2 prehliadne okná.
    • Málo vetracích otvorov/okien.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant2,2 €92 % • 187 101 recenziíĎalšie informácie