Hannah Arrant 3

Stan Hannah Arrant 3 Priestranný, kompaktný a ľahký trojitý stan pre všetky vaše cesty a dobrodružstvá. Stan, ktorý je ideálny na kempovanie. Je to stabilný trojitý stan s...
Garantovaný nákup z MALL.SK

Na sklade • 1 variantDarček4 €96 % • 805 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma99 % • 9 407 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma99 % • 185 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,2 €91 % • 186 838 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 84 298 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,49 €90 % • 416 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDoplnkové službyZdarma100 % • 510 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma99 % • 46 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarčekZdarma96 % • 1 703 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma99 % • 7 267 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma86 % • 1 342 recenziíĎalšie informácie

Materiál tyčí
sklolaminátové

• , zakúpené v T-Šport

• Maximálna spokojnosť.
    • Pre 3-och sa mi zdá trochu úzky. My sme chceli pre dvoch, takže nám vyhovuje. Pre 3-och by som odporúčala ale Arrant 4, pokiaľ nechcú byť príliš natesno. Ale samozrejme zmestia sa :)

Určite odporúčam.

Dvojplášťové
Materiál tyčí
sklolaminátové

Stan Hannah Arrant 3

Priestranný, kompaktný a ľahký trojitý stan pre všetky vaše cesty a dobrodružstvá. Stan, ktorý je ideálny na kempovanie. Je to stabilný trojitý stan s vonkajšou a vnútornou konštrukciou. V prednej časti stanu je vytvorený veľký extra priestor, kam si môžete uložiť svoje veci, alebo keď prší, môžete si pohodlne posedieť. Môžete si zvoliť, ktorú stranu chcete otvoriť ako vchod. Vnútorný stan je prístupný vpredu vpredu a uzatvára sa na zips. Vnútorný stan je tiež vybavený integrovaným podkladom, ktorý uľahčuje jeho umiestnenie.

Špecifikácie:

• Farba: tmavozelená, šedá