Zajo Camp 4

100% Nylon Tafetta 190T TPU with coating
Materiál tyčí
Sklolaminát

• , zakúpené v xTrek.sk

Po rokoch môžem konštatovať absolútnu spokojnosť s výrobkom. Stan spĺňa všetky naše očakávania. Nakoľko ho používam hlavne na rybačke a splavoch tak je oveľa viac skúšaný dažďom a vetrom a v každom prípade obstál na výbornú. Jednoznačne odporúčam!
    Cena je za tak kvalitný stan veľmi priaznivá.

• , zakúpené v Zajo Design

• Ľahký, materiály vypadajú byť kvalitné.
    • Stan je dvojplášťový s dvoma vchodmi.
    • Potešili ma hliníkové prúty (sú veľmi pružné) a kolíky z profilového hliníku. Sú pevnejšie ako drôtené.
    • Švy sú podlepené.
    • Vnútorný stan má dvojité dvere - nepriehľadné plátno a moskytieru. Plátno sa dá odopnúť a ostane len moskytiéra, ktorá umožňuje vetranie.
    • Stan sa veľmi dobre stavia aj rozoberá.
    • Dve búrkové noci prečkal bez akýchkoľvek problémov.
    • Stan má "kopec" odkladacích kapsičiek.
    • Podlážka je z nylonu a hoci by mala byť veľmi odolná, preventívne som kúpil zakrývaciu plachtu 4x2m za 4 eurá a použil som ju ako podložku pod stan. Je to lacnejšie ako kúpiť originálnu podložku a účel splní rovnako.
    • Stan je štvorka, avšak komfortný je pre troch, štyrom je tesný. Ale to je každý stan, bez rozdielu výrobcu.
    • Stan je aj výškovo tak akurát, nemusím sa v ňom moc krčiť a vo vetre sa ešte moc nehýbe. Pre troch do kempu ako stvorený.
    • Za tri dni používania som žiadne nenašiel.

Dobrá kúpa, trafil som sa do veľkej zľavovej akcie.
    Podľa špecifikácie je stan vyrobený z materiálov veľmi vysokej kvality. Ja som ho kúpil za cca 130 EUR. (bežná cena 350).
    V porovnaní so známymi výrobcami stanov som kúpil mercedes za cenu trabanta.
    Neviem to ešte posúdiť, ale prvé skúsenosti v daždi sú pozitívne.
    Stan má predsienku tak pre dve malé stoličky a malý stolík, ak by náhodou pršalo.

• vysoky vodny stlpec

Podlážka stanu
100% Nylon Tafetta 190T TPU with coating
Materiál tyčí
Sklolaminát

Priestranný rodinný stan vhodný na dovolenku či kempovanie. Je určený pre 4 osoby, čiže ponúka dostatok priestoru pre celú rodinu. Rodinné stany bývajú vašim domovom po dlhšiu dobu a preto je tento stan ideálny na svoj účel vďaka veľkosti vnútorného priestoru a predsieni. Vyrobený je z materiálu RainXpert, ktorý zabezpečuje ochranu pred prípadným dažďom. Rozmery a nákres nájdete v detailných obrázkoch produktu. Stan má jednu predsieň a dva vchody.

Technická špecifikácia

• počet osôb: 4
  • hmotnosť: 4.900 g
  • farba: zelená

• , zakúpené v xTrek.sk

Cena je za tak kvalitný stan veľmi priaznivá.

• , zakúpené v Zajo Design

• Ľahký, materiály vypadajú byť kvalitné.
    • Stan je dvojplášťový s dvoma vchodmi.
    • Švy sú podlepené.
    • Stan sa veľmi dobre stavia aj rozoberá.
    • Dve búrkové noci prečkal bez akýchkoľvek problémov.
    • Stan má "kopec" odkladacích kapsičiek.
    • Za tri dni používania som žiadne nenašiel.

Dobrá kúpa, trafil som sa do veľkej zľavovej akcie.
    V porovnaní so známymi výrobcami stanov som kúpil mercedes za cenu trabanta.
    Neviem to ešte posúdiť, ale prvé skúsenosti v daždi sú pozitívne.

• vysoky vodny stlpec
    • mnoho uloznych priestorov
    • dobre odvetranie - nerosi sa
    • ergonomicke balenie

viem co som kupil, viem preco a som nadmieru spokojny

• , zakúpené v xTrek.sk

• rýchla montáž, super farba, veľkosť a hlavné veľká radosť vnuka ktorý bude v záhrade stanovať
    • nemám

príprava na veľké stanovanie