Najnovšie recenzie zo sekcie Stany

McKinley Bora Pop UP

Overený zákazník proki.sk Overený zákazník

Pridané: včera, 22:10

Zakúpený v proki.sk

1* pre male deti na plazi. Detsky kutik ako vysity.

Yukatana Cenote 4

Yukatana Cenote 4

Overený zákazník Famtastic! Eva

Zakúpený v Famtastic!

• rýchle rozkladanie, skladanie, dobré parametre, priaznivá cena
  • kovové kolíky na upevnenie by mohli byť robustnejšie a dlhšie

kvalitný, šikovný stan s pohodlným rozkladaním, zaberie málo miesta v taške, zatiaľ sme s ním spokojní..uvidíme po prípadnom daždi, ako vydrží impregnácia stien
odporúčam produkt

Coleman GALILEO 5

Coleman GALILEO 5

Overený zákazník Královstvo športu Jozef

Zakúpený v Královstvo športu

• Priestranný stan, prijateľná cena
  • Tmavá farba -interiér sa dosť prehrieva. Vetracie okno spálne je pomerne nízko takže sa zle odvetráva horúci vzduch pod srtopom. Vstupný otvor len z jednej strany takže sa nedá prevetrať vyhriaty interier v predsieni.
  • Nedá sa rozšítriť o prístrešok ako to mal stan Coleman Mackenzie

Za tú cenu asi nič lepšie nekúpite

Coleman Darwin 2+

Coleman Darwin 2+

Overený zákazník 4camping.sk Overený zákazník

Zakúpený v 4camping.sk

kupil som to co som chcel

Husky Bromer 4

Husky Bromer 4

Overený zákazník Manvel.sk Overený zákazník

Zakúpený v Manvel.sk

• priestranny, komfortny, do detailov vypracovany stan, postavitelny za 5 minut, zlata stredna cesta medzi malymi a velkymi stanmi. ma 2 vchody aj do vnutornej casti, takze netreba preliezt toho druheho ak chceme ist dnu ci von, to bol hlavny dovod preco sme si vybrali prave tento model. velke mnozstvo odkladacich vriec vyslovene nas potesilo (az 8 vnutri, 6 v predsieni)
  • nevyzera velmi stabilne, uvidime ako bude znasat pripadny silny vietor, no pevne dufam ze dobre

chceli sme znackovy stan od overeneho vyrobcu, uz nikdy viac noname veci z ciny

Overený zákazník 4camping.sk Overený zákazník

Zakúpený v 4camping.sk

• rýchlo sa rozkladá, veľa miesta, presne taký som očakávala

100% spokojnosť

kvalita
cena

Overený zákazník www.huskysk.sk Marcel

Zakúpený v www.huskysk.sk

• Spokojný. Je priestranný. Hneď prvú noc odolal silnej dlhotrvajúcej búrke.

Husky Blum 1

Husky Blum 1

Overený zákazník www.huskysk.sk Overený zákazník

Pridané: 20. augusta 2016

Zakúpený v www.huskysk.sk

• vyborny na plaz a da sa aj uzavriet
  • prehrieva sa, kedze nema vetraci otvor, ale neni to take zle

dobra cena kvalita tvar
idealne na plaz pre 4 clennu rodinu
da sa aj uzavrieť ak moc fuka

Husky Carp Vario

Husky Carp Vario

Janko Hraško Janko Hraško

Pridané: 19. augusta 2016

• Perfektny stan

Perfektny stan ktory nam vydrzal aj v noci pri dazdi. Neboli s nim ziadne problemy

Quechua 2 Seconds XL

Quechua 2 Seconds XL

Overený zákazník Vodaci.sk Ľubomir Hudec

Pridané: 18. augusta 2016

Zakúpený v Vodaci.sk

• jednoduchosť a praktickosť nič lepšie sa na dovolenku pri mori neda nájsť oddolnosť vetru rychle poskladanie 100% a nikto vás neotravuje absolutne súkromie

KingCamp SUPERIOR

KingCamp SUPERIOR

Overený zákazník FitnesDoma.sk Overený zákazník

Pridané: 17. augusta 2016

Zakúpený v FitnesDoma.sk

• Dobrá cena. Kvalita je uspokojujúca. Švy sú podlepené.
  • Kvalita spracovania švov by mohla byť aj lepšia. Podlepenie je na niektorých miestach nedokonale zatavené.

Dobrý prístrešok na občasné rozkladanie. Kúpil som ho ako rozšírenie stanu.

Prúty sú laminátové, priemer cca 10mm. Po prvom použití som musel opraviť uzlíky na koncoch spojovacích gúm, nakoľko sa vyvliekali.

Prístrešok musia rozkladať dvaja, pre jedného je to trápenie. Tunely pre prúty sú delené, je treba dávať pozor pri navliekaní a vyberaní prútov na zachytávanie spojovacích dielov.

Prístrešok nebol testovaný v daždi, avšak nepredpokladám problémy s premokaním, tkanina je impregnovaná. Je to v podstate rovnaký materiál, aký sa používa na vrchný diel dvojplášťových stanov.

Za tú cenu (ak ju porovnám s konkurenciou) je to výborná kúpa.

Coleman Cortes Octagon 8

Coleman Cortes Octagon 8

Overený zákazník Královstvo športu thonson

Pridané: 17. augusta 2016

Zakúpený v Královstvo športu

• Priestorný, ľahko sa stavia.
  • Zatiaľ nič

Už svojim vzhľadom je to výnimočný stan.

Husky Burton

kvalitná a dobrá značka

Overený zákazník www.huskysk.sk Berci

Pridané: 15. augusta 2016

Zakúpený v www.huskysk.sk

• kvalitný stan v dobrej cene
  • pri prvej stanovačke nás chytila poriadna búrka ale stan odolal
  • dobre vyriešená strieška na odvetrávanie
  • zatiaľ maximálna spokojnosť
  • zadný vchod sa mi nepáči nakoľko je tam len rovný zips, ťažšie sa odtiaľ dostanem do vnútra stanu

stan je údajne pre štyroch, ale pri takom počte dospelých osôb by som určite odporučil kúpiť väčší

Zajo Fjord 4

Overený zákazník Fitshop samuraj1717

Pridané: 14. augusta 2016

Zakúpený v Fitshop

• ľahko sa skladá
  • má dostatok priestoru vo vnútri
  • priestor aj na batožinu
  • rôzne možnosti pre prispôsobenie vchodov
  • možnosť využitia aj ako plážového stanu
  • strieška na odvetrávanie
  • nie je problém ho znova zbaliť a poskladať do tašky ako u iných stanov, kde máme pocit, že po rozbalení sa tam už nevôjde, pri tomto stane to neplatí
  • ľahké nasadenie plášťa a prípadné zloženie, palice netreba nikde prevliekať okrem batožinového priestoru, keďže je to vnútorná konštrukcia
  • polička na odkladanie, ktorá sa dá aj zložiť a háčiky tak použiť na zavesenie iných vecí ako napr. svetla, alebo sa dá aj uviazať
  • návod je prišitý vo vnútry tašky, takže sa určite v prípade potreby nestratí
  • náhradné kolíky
  • náhradné lanká na upínanie
  • Opravárenský set
  • kapy na odkladanie vecí by mohli byť väčšie a aj viac napr. aj po celej dĺžke stanu na bokoch.
  • u kokíkov by som čakal aj väčšiu odolnosť, pri nešťastnej manipulácii sa dajú ohnúť

Stan by som určite doporučil. Nehanbil by som sa určite doňho kohokoľvek pozvať. Je v ňom dostatok priestoru pre osoby ako aj pre batožinu, ktorá je tak chránená proti nepriaznivých podmienkam, no samozrejme proti teplotám ju neochráni. Maximálne proti priamemu slnku.
Dobre poslúži na rôzne víkendovky, ale aj dlhšie pobyty v prírode.
Je praktický, ľahko sa skladá aj stavia.
V daždi som ho nemal možnosť vyskúšať, takže jeho odolnosť neviem potvrdiť ani vyvrátiť.
V stane prespával aj pes a vďaka jeho povrchu nie je vôbec problém s čistením od plznutia.

Overený zákazník www.huskysk.sk Roman

• urcite pomer cena/kvalita
  • nepaci sa mi uchytenie dlazky v predsienke (suchy zips) ktory sa moze relativne rychlo zaspinit a potom uz nedrzi tak dobre.

stan sa da pomerne rychlo postavit, je v nom dost miesta, kvalita prevedenia sa zda byt ok, trosku zle uz spominany suchy zips.

Overený zákazník www.huskysk.sk Juraj

Zakúpený v www.huskysk.sk

• Velky priestranny stan, kde sa pohodlne vyspia 3 chlapi a ked sa potlacia tak aj 4.
  • Lahko vetratelny, pocas horuceho dna je mozne v nom byt v tieni bez toho aby v nom bolo 50°C.
  • Hned prvykrat ked som ho pouzil tak ma zastihla silna burka, co stanu nerobilo ziadne probleny aj ked vedlajsie stany boli vytopene. Velka vyhoda je ze ma podlahu predsienky spojenu z vnutrom stanu, tak sa na nu nedostane prizemna voda. Takze vsetky veci pocas burky je mozne nechat v chodbicke bez obav ze by namokli.
  • Stan ma vela drobnych vychytavok , ktore ocenite az ked ich pouzijete. Ako viacere vrecka vnutri stanu, policka na ulozenie veci, uchytavacie prvky na vchodove dvere.
  • Trosku dlhsia stavba kedze najprv sa musi postavit vonkajsia cast a az potom sa do nej vklada vnutro.
  • Treba ho poriadne zrolovat pri baleni, lebo inak bude tazke ho dostat do obalu
  • Trosku tazsi ako som si predstavoval, ale kedze ho vozim autom tak mi to neprekaza.

Stan som si kupil s cielom mat pohodlne kempovanie pocas splavov, festivalov a dalsich letnych aktivitach vonku. Husky je kvalitna znacka, ktora splnila moje ocakavania s rozumnym pomerom cena/kvalita.

Zajo Norsk 3

Zajo Norsk 3

Milan Milan

• veľkosť - slušne sa v ňom sedí, výborný aj pre 3 ľudí
  • drží po pár dňoch nenáročného stanovania na Podlesku či inde

Reálne si dovolím povedať, že stan bude veľmi dobrý aj pre 4 ľudí - ak ste dva páry a zoberiete svoju "do lyžičky" :)
Inak nekupovať, ak bude cena cez 160 eur... Potom radšej niečo lokálnejšie kúpiť, typu Jurek, ktorý robia v Česku. Ale tí su drahší.