Coleman Rock Springs 4

TOP 50 v kategórii Stany

Coleman Rock Springs 4

Doprava zdarma, Na sklade
Doporučená ponuka Sportisimo.sk

Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 37 112 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarčekZdarma96 % • 1 748 recenziíĎalšie informácie

• predsien, skvele vetranie
    • jednoducha stavba, jeden clovek zvladne za chvilu
    • upevnenie je dost pevne

v strede z vnutra stanu by som privital hacik na svetlo
    nizka hmostnost moze byt dan za tensi material tak si treba davat pozor na roztrhanie

• lahka montaz
    • dobra cena
    • priestranny
    • moze byt celkom teplo vovnutri pri vetrani ale uplnom uzavreti
    • pri prvej montazi sa uz stihol pretrhnut a minul som celu zaplatu

Zatial som stan použil iba raz, ale možem vyjadriť iba spokojnosť . Pekný, rýchlo rozložený a tiež aj zložený. V pohode , vedel som čo kupujem nakoľko som mal Colemana aj pred tým a bol som spokojný.

S apsidou
Typ konštrukcie
kopulové
Určenie
turistické

Prostorný rodinný stan pro čtyři osoby s dvěma předsíněmi představuje ideální kompromis na léto. Osvědčená kopulovitá konstrukce se skládá ze dvou křížených a jednoho prutu tvořících předsíň. Dva vchody proti sobě nabízí možnost účinného odvětrání i v nejparnějším horku.

Parametre a prednosti:

• průhledné segmenty na vnějším stanu prosvětlí vnitřní prostor
  • velkorysá předsíň s integrovanou podlážkou
  • samonosná, dvouplášťová konstrukce
  • předtvarované pruty zvyšují využitelnost vnitřního prostoru
  • 210x250 cm (vnitřní stan)
  • Rozmery 375x260x145cm
  • Vonkajší stan Polyester, PU náter, 3000 mm, podlepené švy
  • Vnútorný stan priedušný polyester + jemná sieťovina

• , prevzaté z Heureka.cz
    • snadno se staví
    • lze složit i s vnitřní ložnicí
    • díky dvěma vchodům se dá dobře vyvětrat
    • na vnitřní straně se sráží voda
    • při rozepínání kape voda dovnitř stanu
    • odolnost proti dešti nemohu hodnotit, zatím nám nepršelo
    • rozměry ložnice jsou spíše teoretické, v reálu jsou o min. 10 cm menší

• priestranny
    • moze byt celkom teplo vovnutri pri vetrani ale uplnom uzavreti
    • pri prvej montazi sa uz stihol pretrhnut a minul som celu zaplatu

• kvalita materiálu
    • vydržal dosť silný dážď
    • rýchla a jednoduchá stavba
    • stan je trocha ťažši ako je napísané
    • vnútorné rozmery tiež úplne nesedia namiesto 2,1 je to asi iba 2 a druhý rozmer 2,5 určite nie je - iba tak cca 2,3

určite odporúčam za takúto cenu

• Vrelo odporúčam presol zatazovov skuskov deti mu dali zabrať hneď prvú noc.priestrani a za tú cenu úplne super

Spokojný

• velkost uplne stací na 4 osoby
    • vyborne vymyslená konstrukcia
    • asi vetranie na 'streche' pri tejto velkosti uz nebude stacit, no este uvidíme...

odporúcam tento stan

• a
    • a

a

• dobrá cena , veľký stan, presne podľa našich potrieb

stan, ktorý sme hľadali, sme veľmi spokojný !

• rýchla montáž aj demontáž
    • vydržal dážď :-)
    • vzdušný
    • priložený návod nie je v niektorých bodoch jednoduché pochopiť (pri prvom postavení stanu)
    • ak sú v stane nafukovačky, je len pre 3 osoby

spokojný